Hello Inforge!
How export:
-Obiect,
-Building,
-Maps type Spinnendungeon...?
How setting export in 3dmax 7?
http://iv.pl/images/38708791521846373751.png
My export is invisible
http://www.iv.pl/images/12128417185957962689.jpg
HELP!!
Sorry for my bad english, I am of polish. ;]
_______________________________________________________________________________________
I po polsku:
Witaj Inforge!
Jak exportować:
-Obiekty
-Budynki
-Mapy typu "Spinnendungeon"...?
Jak ustawić export w 3dMax?
http://iv.pl/images/38708791521846373751.png
Moje modele są niewidoczne.
http://www.iv.pl/images/12128417185957962689.jpg
POMOCY!!
Przepraszam za mój zły język Angielski, jestem z Polski. ;]
How export:
-Obiect,
-Building,
-Maps type Spinnendungeon...?
How setting export in 3dmax 7?
http://iv.pl/images/38708791521846373751.png
My export is invisible
http://www.iv.pl/images/12128417185957962689.jpg
HELP!!
Sorry for my bad english, I am of polish. ;]_______________________________________________________________________________________
I po polsku:
Witaj Inforge!
Jak exportować:
-Obiekty
-Budynki
-Mapy typu "Spinnendungeon"...?
Jak ustawić export w 3dMax?
http://iv.pl/images/38708791521846373751.png
Moje modele są niewidoczne.

http://www.iv.pl/images/12128417185957962689.jpg
POMOCY!!
Przepraszam za mój zły język Angielski, jestem z Polski. ;]
